Ankara Çim - Uganda Çim

Ankara Uganda Çim

Ankara Uganda Çim evinizin, iş yerinizin, hotelinizin, tatil köyünüzün, spor tesislerinizin doğal hazır çim ihtiyacına en hızlı ve en hassas şekilde cevap verecektir.Hazır çim sektörüne imzasını atmak için yola çıkan firmamız genç, dinamik, yenilikçi kadrosu ve gelişmiş teknik alt yapısıyla hizmetinizdedir. Sabah uyandığınızda, dün sadece toprak olan bir zemini Gülderen Rulo Çim ile yemyeşil görmek artık mümkün.
Dünya standartlarına uygun olarak yetiştirdiğimiz üstün kaliteli çimlerimiz, yetiştirmenin her aşamasında, tecrübeli ve uzman ekibimiz tarafından sürekli denetim altında tutulmaktadır. Hazır çim üretiminin en temel şartı olan yetiştirme sahasının her türlü yabancı ot, hastalık ve zararlılardan arındırılması en son teknoloji ile gerçekleştirilmektedir.
6 farklı tür karışımından yetiştirdiğimiz hazır çimlerimiz, hızla kendilerini yenileme yeteneğine sahip, her türlü ortama rahatça adapte olabilen, genetik olarak yıpranmalara, bozulmalara ve hastalıklara karşı dayanma güçleri geliştirilmiş, sertifikalı ithal tohumların ekimi ile yetiştirilmektedir.

Kalite Politikamız:

01.

Güzel ve Kaliteli Çimler

02.

Profesyonel ve Güvenilir İşçilik

03.

Hızlı ve Yerinde Teslimat


Ankara Hazır Çim Satış Sitesi

Hazır Çim, Rulo Çim, Bermuda Çim, Uganda Çim